St van den Brink tekent contract met Stiho
St. van den Brink heeft op 14 juli 2011 een 5-jarig contract getekend met Stiho, een bouwmaterialenleverancier in hart en nieren. Aan het einde van het jaar wordt de eerste vrachtwagen opgeleverd en vanaf 1 februari 2012 gaan de eerste vrachtwagens rijden. Er worden 5 bakwagens met kooiaap en 1 trekker met oplegger ingezet.
Stiho: bouwmaterialen, hout en plaat werkt samen met Giebels: ijzerwaren & gereedschappen en Baars & Bloemhoff: inspirerend partner in plaatmateriaal. Stiho bestaat sinds 1926 en heeft 16 landelijk verspreide vestigingen. Hierdoor zijn ze goed bereikbaar voor professioneel bouwend Nederland. Ze hebben een breed gesorteerd assortiment.
St. van den Brink is blij met deze mooie opdrachtgever. ”Stiho staat bekend als een van de grootste bouwmaterialen leveranciers van Nederland. Al van het begin af aan verliepen de gesprekken soepel met Erik van der Spek, manager logistieke organisatie bij Stiho. We kijken uit naar een verdere fijne samenwerking.